Kylauudis.ee

on kodanikualgatuse korras sündinud infoportaal, mis vahendab kodukandi uudiseid ja elulist infot inimeselt inimesele. Loe lähemalt!

ENFRDEESFILVVRO

Kaastööd ja kirjad
palume saata e-posti aadressil info@kylauudis.ee

Nädala mõte

"Pilk üle õla ja sammuga edasi."

Vaata nädala mõtete arhiivi!

Viimased uudised

Arhiiv

Sõbrad, toetajad

september 2019
E T K N R L P
« aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Kylauudis.ee

Tere, hää inimene!

Oled jõudnud infoportaali Kylauudis.ee. Tegemist on kodanikualgatuse korras sündinud infoportaaliga, mis vahendab kodukandi uudiseid ja elulist infot inimeselt inimesele.

Kylauudis.ee on võtnud fookusesse külast, kogukonnast ja keskkonnast lähtuvad sõnumid ning sündmused. Soovime kujuneda oluliseks kanaliks kõigile kodanikele, kodanikeühendustele ja organisatsioonidele üle Eesti.

Kui sul on infot oma talu, küla, kogukonna, seltsingu, majaühistu, elamukvartali, linnaosa, omavalitsuse vm institutsioonide tegevuse kohta, mida soovid teistega jagada, saada meilegi. Oodatud on pressiteated, üleskutsed, teadaanded jm informatsioon, mis võks puudutada nii Sinu lähedal kui kaugemal asuvaid kaaskodanikke ja nende head käekäiku.

Kylauudis.ee ei tegutse kommertslikel eesmärkidel, kuid oleme avatud kaubanduslike sõnumite vahendamisele. Reklaami avaldamisel jätame endale aga õiguse otsustada, kas see sobib meie portaali eesmärkide ja põhimõtetega.

MTÜ Eesti Kodanikuajakirjanduse Selts, mille eestvõttel kylauudis.ee loodi, võtab hea meelega vastu nii annetused kui igasuguse muu toetuse, mis aitab kaasa kodanikuajakirjanduse edendamisele. Seltsi pangakonto number on 221050235837 (Swedbank).

Kõik mõtted Kylauudis.ee arendamiseks on teretulnud!

Rõõmsa kuulmiseni!

Kylauudis.ee tegijad