Kylauudis.ee

on kodanikualgatuse korras sündinud infoportaal, mis vahendab kodukandi uudiseid ja elulist infot inimeselt inimesele. Loe lähemalt!

ENFRDEESFILVVRO

Kaastööd ja kirjad
palume saata e-posti aadressil info@kylauudis.ee

Nädala mõte

"Pilk üle õla ja sammuga edasi."

Vaata nädala mõtete arhiivi!

Viimased uudised

Arhiiv

Sõbrad, toetajad

Selgunud joonistusvõistluse „Metsavaht hunt“ parimad

Selgusid 2013. aasta Eesti Metsaseltsi ja metsapealinn Elva korraldatud joonistusvõistluse „Metsavaht hunt“ parimad.

Eesti Metsaseltsi ja Elva Linnavalitsuse korraldatud õpilaste joonistusvõistluse „Metsavaht hunt“ saabus töid õpilastelt üle Eesti.
Pildid olid Toomas Järveoja, Elva linnapea, hinnangul väga loomingulised ja huvitavad. Elva linnapea andis välja ka igas vanuseklassis linnapea eripreemia.

Lisaks andis välja Elva Lions Klubi eripreemia Elva Gümnaasiumi 3. klassi õpilasele Eleonoora Korolile.


Metsanädal 2013 joonistusvõistluse „Metsavaht hunt“ parimad
1-3 klass
I koht- Marili Piirisild, Viluste Põhikool, 2 klass;
II koht- Lauri Sillaste, Tallinna Juhkentali Gümnaasium, 3 klass;
III koht – Kendra-Marii Sikk, Tallinna Järveotsa Gümnaasium, 3 klass.

Eripreemiad
Portree – Elisa Torm, Tartu Descartes ’i Lütseum, 2 klass;
Loominguline – Berit Alttoa, Pärnu Ülejõe Gümnaasium, 1 klass;
Linnapea – Maria Zinatullina, Elva HKK Loovuse- ja Taimeseadering, 2 klass;
Koostöö – Erik Raagmets ja Romet Gregori Subi, Abja Gümnaasium, 3 klass.

4-6 klass
I koht – Laura Orav ja Laura Lehtme, Tartu Kivilinna Gümnaasium, 4 klass;
II koht – Jaanus Salu, Kiigemetsa Kool, 6 klass;
III koht – Kadi Lõhmus, Suislepa Lasteaed-Algkool, 5 klass.

Eripreemiad
Loominguline – Annika Prillop, Tartu Kivilinna Gümnaasium, 4 klass;
„Öine metsavaht“ – Rianne Väli, Nissi Põhikool, 4 klass;
Linnapea – Rait Läll, Tartu Karlova Gümnaasium, 6 klass;
Portree – Anna-Paulina Huttunen, Valga Põhikool, 6 klass.

7-9 klass
I koht – Kätlin Peetsalu, Ülenurme Gümnaasium, 9 klass;
II koht – Kristi Sild, Sindi Gümnaasium, 8 klass;
III koht – Diana Ustenko, Pärnu Vene Gümnaasium, 9 klass;
III koht – Karina Aktanajeva, Tartu Kommertsgümnaasium, 8 klass.

Eripreemiad
Loominguline – Angelina Harjainova, Narva 6. Kool, 8 klass;
Portree – Liis Allikas, Nõo Põhikool, 7 klass;
Linnapea – Gerli Vahtriku, Vasalemma Põhikool, 7 klass;
Loominguline – Katarina Vainult, Jõõpre Kool, 8 klass.

10-12
I koht – Marlen Harkma, Pärnu Koidula Gümnaasium, 11 klass;
II koht – Kristiina Vinkel, Kilingi- Nõmme Gümnaasium, 12 klass;
III koht – Kirsi Mozessov, Pärnu Koidula Gümnaasium, 11 klass.

Eripreemiad
Loominguline – Toomas Pilt, Ülenurme Gümnaasium, 12 klass;
Portree – Nicole Pakk, Tallinna Kunstikool, 10 klass;
Linnapea – Pillery Teesalu, Tartu Kunstigümnaasium, 12 klass.

Elva Linnavalitsus ja Eesti Metsaselt tänavad kõiki agaraid joonistajaid. Kõik konkursile saabunud joonistused olid võrdväärselt head ning kunstilised.
Joonistusvõistluse parimaid tunnustatakse Elva Linnavalitsuse ja Eesti Metsaseltsi meenetega, mis saadetakse õpilastele kooli.

Joonistusvõistluse töid hindasid: Anni Irs, Mariina Tiidor, Kaie Lepp, Malle Adamson, Marju Villem, Toomas Järveoja, Merike Järv ja Metsaseltsi tudengid.

Joonistusvõistluse näitus pannakse vaatamiseks välja Elva Gümnaasiumisse.

Comments are closed.