Kylauudis.ee

on kodanikualgatuse korras sündinud infoportaal, mis vahendab kodukandi uudiseid ja elulist infot inimeselt inimesele. Loe lähemalt!

ENFRDEESFILVVRO

Kaastööd ja kirjad
palume saata e-posti aadressil info@kylauudis.ee

Nädala mõte

"Pilk üle õla ja sammuga edasi."

Vaata nädala mõtete arhiivi!

Viimased uudised

Arhiiv

Sõbrad, toetajad

Võru linna rajatakse liiklusõppeväljak

Võru lasteaia Punamütsike juurde rajatakse liiklusõppeväljak, mille valmimisele aitavad kaasa Maanteamet ja Olerex AS.

Võru Linnavalitsus taotles Maanteeameti lõuna regiooni avaliku projektikonkursi kaudu toetust 640 eurot väljaku kujunduse projekti koostamiseks ning Maateeamet rahuldas taotluse küsitud summa ulatuses. Oma õla on projektile alla pannud ka Olerex AS, kes toetab projekteerimist 968 euroga.

Liiklusõppeväljaku kujundus valmib käesoleva aasta veebruaris ning väljak ise peaks valmis saama suvel. Liiklusõppeväljak rajatakse Euroopa naabrus- ja partnerlusinstrumendi Eesti-Läti-Vene piiriülese koostöö programmi 2007–2013 esitatud projekti “ESTLATRUS TRAFFIC” raames.

Võrru Punamütsikese lasteaia juurde rajatav 500 m² suurune liiklusõppeväljak tagab turvalise keskkonna, kus arendada jalgrattaga liiklemise oskust, korraldada liiklusmänge, tutvustada liikluse põhitõdesid ning saada ettevalmistus reaalsesse liiklusesse minekuks.

Loodav liiklusõppeväljak on mõeldud avalikuks kasutuseks ning seetõttu pakub vanematele võimalust oma lapsele õpetada ohutumat liiklemist.

Comments are closed.