Kylauudis.ee

on kodanikualgatuse korras sündinud infoportaal, mis vahendab kodukandi uudiseid ja elulist infot inimeselt inimesele. Loe lähemalt!

ENFRDEESFILVVRO

Kaastööd ja kirjad
palume saata e-posti aadressil info@kylauudis.ee

Nädala mõte

"Pilk üle õla ja sammuga edasi."

Vaata nädala mõtete arhiivi!

Nädala foto

Porgandipere keerulised suhted.

Vaata teisi nädala fotosid!

Arhiiv

Sõbrad, toetajad

september 2017
E T K N R L P
« aug    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Toimetus

Päevatoimetaja e-post: info@kylauudis.ee. PDF-failides saabunud materjale ei avaldata. Reklaamplakateid tekstide asemel ei avaldata – palume saata oma info teksti kujul.

 

Peatoimetaja Aksel Lõbu

Päevatoimetajad:

Elina Allas, e-post: elinaallas@gmail.com, telefon 5223 145

Kadi Hainas, e-post: kadi.hainas@gmail.com

Tuuli Hiiesalu, e-post: tuuli.hiiesalu@gmail.com, telefon 529 7861

Pille Ivask, e-post: pille.ivask.001@gmail.com

Maire Kriis, e-post: maire.kriis@gmail.com

Maris Lestberg, e-post: maris@haanja.eu

Aksel Lõbu, e-post: aksel.lobu@gmail.com, telefon 5105 797

Erkki Peetsalu, e-post: erkki@maailmad.ee

Mart Valner, e-post: martvalner@gmail.com

Heleen Vene, e-post: heleen169@gmail.com

Päevatoimetajad töötavad graafiku alusel õhinapõhiselt.

 

Pärnumaa toimetaja-reporter:

Urmas Saard, e-post: urmas.saard@mail.ee, telefon 55 694 444

 

Nädala foto:

Silver Kommusaar, e-post: silver@kolmeti.ee