Kylauudis.ee

on kodanikualgatuse korras sündinud infoportaal, mis vahendab kodukandi uudiseid ja elulist infot inimeselt inimesele. Loe lähemalt!

ENFRDEESFILVVRO

Kaastööd ja kirjad
palume saata e-posti aadressil info@kylauudis.ee

Nädala mõte

"Pilk üle õla ja sammuga edasi."

Vaata nädala mõtete arhiivi!

Viimased uudised

Arhiiv

Sõbrad, toetajad

märts 2019
E T K N R L P
« veebr   apr »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sindi gümnaasiumis toimus lavatähtede matkimine „Playback 2019”

Staaride jäljendamise võistlusel selgitati välja kahe vanuserühma võitjad – noorematest pidasid hindajad parimaks 3.a ja vanemate klasside arvestuses 7.a võistlejaid.

Sindi gümnaasiumi 3.a jäljendab Udmurtiast Malaja Purga rajooni Buranovo asulast pärit ansablit. Foto Urmas Saard

Sindi gümnaasiumi 3.a jäljendab Udmurtiast Malaja Purga rajooni Buranovo asulast pärit ansablit. Foto: Urmas Saard

Eile jätkus Sindi gümnaasiumis pika tavaga iga-aastane samastumine noortele meelepäraste kuulsate tähtedega. Tänavu osalesid korraldusmeeskonnas kooli õpilasesinduse aktiivsed noored koos huvijuhi Lisette Kandmimaga. Õhtut juhtisid õpilasesinduse liikmed ning gümnaasiumit lõpetavad Egon Gentalen ja Edwin Eylandt. Võistlejaid hindasid endine õpilane ja õpilasesinduse liige Ats Tobias Pikk, endine õpilane Georgina Ristoja ja inglise keele õpetaja Silva Sikk.

Nooremas vanuseastmes (1.-4. klass) tegid lavalisi jäljendamisi üheksa ja vanemas astmes (5.-12. klass) viis võistkonda.

Mulje oli super ja publikut kaasahaarav

3.a klassi õpilased valisid matkimiseks udmurdi päritolu etno-popp ansambli Buranovskiye Babushki, kes esindasid 2012. aastal Bakuus toimunud Eurovisioonil Venemaad. Võistluslooks oli „Party for Everbody”. Sikk tõstis nende puhul esile lavakujundust, kostüüme, täpset jäljendust. „Sõnad olid hästi peas ja õpilased nautisid ka ise oma esinemist. Mulje oli super ja publikut kaasahaarav,” kinnitas Sikk.

7.a üritas ennast samastada legendaarse diskoansambli Village People ühe tuntuima hiti “Y.M.C.A” esitamisega. Kuna ameeriklaste disko gruppi teatakse just nende eriliste lavakostüümide poolest, siis oodanuks Sikk ka matkijatelt vastavat riietust. Aga ta kiitis 7.a liigutuste täpsust.

Lisaks kahele paremale ütlesid žüriiliikmed häid sõnu ka mitmete teiste esinejate kohta. Mõnel juhul tahtnuks nad kuulda paremini selgeks õpitud sõnu.

Jagamisele läksid ka eripreemiad. Leiti, et parim naisartist on 4.b Anni-Mari Tammann ja parim meesartist Eikki Juhansoo. Silmapaistvamaks kostüümiks hinnati 1.b, kelle valikuks oli Minionide cover Luis Fonsi “Despacito”.

Käesoleval korral toetasid noorte ettevõtmist sponsoritena Fein-Elast Estonia OÜ, Itaalia Pitsa, Alve OÜ, Batuudikeskus, Spaa Hotell Viiking, Perona Bowling, Tradehouse OÜ, Estonia Medical Spa & Hotel, Tekamer OÜ, Saku Läte OÜ, Ilutulestiku Keskus Arnika OÜ, Sindi Gümnaasium.

Urmas Saard

Samal teemal:

Las Kechup, Sindi gümnaasiumi 5A klassi esinemine Foto Urmas Saard

 

 

 

Lavatähtede matkimine Sindi gümnaasiumis

Comments are closed.