Kylauudis.ee

on kodanikualgatuse korras sündinud infoportaal, mis vahendab kodukandi uudiseid ja elulist infot inimeselt inimesele. Loe lähemalt!

ENFRDEESFILVVRO

Kaastööd ja kirjad
palume saata e-posti aadressil info@kylauudis.ee

Nädala mõte

"Pilk üle õla ja sammuga edasi."

Vaata nädala mõtete arhiivi!

Viimased uudised

Arhiiv

Sõbrad, toetajad

veebruar 2016
E T K N R L P
« jaan   märts »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29  

Otepääl talv täies hoos

Veebruarikuu viimased päevad tõid Otepääle miinuskraadid ja tõelise talveilma. Talvepealinnas on palju lund, palju tegevusi ja üritusi, kuhu oodatakse kõiki külalisi.

Winterplace Otepääl

Winterplace Otepääl

Otepää vallavalitsuse kommunikatsioonijuht Monika Otrokova ütleb, et valla turismiinfokeskuse poolt koostatud lumeinfo näitab Otepää valmidust võõrustada kõiki talispordiarmastajaid ja talviste atraktsioonide nautijaid.

Eesti suurimas talvepargis – Otepää Winterplace’s – leiavad huvitavaid talviseid tegevusi erinevas vanuses lapsed, noorukid ja täiskasvanud. Lustijaid ootavad snowtubingurajad, kelgumägi, iglukino, väikelaste tuubikarusell ja jätkuvalt palju lund. “Talvehooaeg läheb täie hooga edasi, lumeolud on väga head ja praegu lõppu veel ei paista,” kinnitas Otepää Winterplace juhataja Siim Kalda.

Tehvandi Spordikeskuse turundusjuhi Merlin Müüri teatel on suusarajad väga heas korras. Seoses Põhjamaade Noorte Meistrivõistlustega on Tehvandi rajatiste kasutamine piiratud, sellekohast infot saab Tehvandi Spordikeskuse kodulehelt Suusatada saab looduslikul lumel nii klassika- kui vabatehnikas Tartu Maratoni rajal, Tehvandi 10 km suusamatkarajal, Tehvandi – Munamäe kergliiklusteel ja Pühajärve – Kääriku kergliiklusteel.

Kääriku Spordikeskuses on rajad sees nii klassikalises kui vabatehnikas, radade pikkused 3 ja 5 km, lisaks 2,5 km rada, mis on kella 22-ni valgustatud. Heas korras on ka 14 km pikkune Kekkose suusarada.

Huvilisi ootavad 7 rajaga Tehvandi ja 9 rajaga Veski spordibaasi talvised disc golf´i pargid.

Kelgutamiseks on avatud kelgumägi Neljakasemäel. Mägi on valgustatud igal õhtul kuni kella 21-ni.

Uisutada saab Pühajärve jääle rajatud 10 km pikkusel uisu- ja tõukekelgurajal ning Kääriku hotelli juures. Avatud iga päev ning nii Pühajärve Spa & Puhkekeskuses kui Kääriku hotellis laenutatakse ka uiske.

Priit Tammemägi Kuutsemäe ja Munamäe suusakeskustest ütles, et mõlemad keskused on täies mahus avatud, suusatada saab ka loodusliku lumekattega nõlvadel. Kuutsemäel on avatud kõik 8 nõlva reedel kella 20-ni, laupäeval 10-20, pühapäeval 10-18. Kuutsemäega sama pilet kehtib ka Väikese Munamäe suusakeskuses, kus on samuti avatud kõik nõlvad ning lumepark kella 8-ni õhtul, seejärel öömägi kella 23-ni. Homme on mägi avatud 10-20, pühapäeval 10-18.

Loodusturism.ee pakub Otepää piirkonnas seiklustegevust tõukekelkudel, matkasuuskadel ja lumeräätsadel.

Sel pühapäeval saab teoks tõukekelgumatk Pühajärve jääl või liikumisradadel. Kogunemine kell 10.45-11 GMP Clubhotel&Pühajärve Restorani alumises rannaparklas.

Spordi ja kultuurisündmused nädalavahetusel

Reedest pühapäevani on Tehvandi Spordikeskuses Põhjamaade noorte meistrivõistlused murdmaasuusatamises ja kahevõistluses.

Laupäeval ja pühapäeval toimuvad Otepääl ja Otepää ümbruses – Käärikul, Kuutsemäel, Pühajärve Põhikoolis – 32. Eesti linnade Talimängud.

Ööklubis Comeback juhib tänast õhtul DJ Andi Raig, laupäeval on tõeline talveretro Karl Madisega.

4.-6. märtsini toimub Otepääl Firmaspordi talispartakiaad, kus võetakse mõõtu 21 spordialal. Tähtsad pole mitte oskused, vaid igatsus kambavaimu ja talispordi järele.

“Märts on kohe käes ja loodetavasti pole sa talve päris maha maganud. Kui oled, siis võta töökaaslased kampa ja saate murele koos lahenduse. Registreerimiseks reageeri kohe ja mine Eesti Firmaspordi Liidu koduleheküljele. Viimane võimalus talvepäevad ära teha!”

Comments are closed.