Kylauudis.ee

on kodanikualgatuse korras sündinud infoportaal, mis vahendab kodukandi uudiseid ja elulist infot inimeselt inimesele. Loe lähemalt!

ENFRDEESFILVVRO

Kaastööd ja kirjad
palume saata e-posti aadressil info@kylauudis.ee

Nädala mõte

"Pilk üle õla ja sammuga edasi."

Vaata nädala mõtete arhiivi!

Viimased uudised

Arhiiv

Sõbrad, toetajad

Tartu tantsuklubis astuvad üles Elleri kooli õpilased

Erik Nisu ja Karl Madis Pennar esinemas kutsehariduse messil "Noor meister 2013" Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses. Foto: Tartu tantsuklubi

Erik Nisu ja Karl Madis Pennar esinemas kutsehariduse messil “Noor meister 2013″ Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses. Foto: Tartu tantsuklubi

Tartu tantsuklubis astuvad 24. aprillil üles Heino Elleri nim Tartu Muusikakooli õpilased, õhtu algab kell 20.00 Tiigi seltsimajas (Tiigi 11, Tartu).

Tartu tantsuklubisse on seekord musitseerima kutsutud Heino Elleri nim Tartu Muusikakooli õpilased, kelle südameis on olemas koht ka rahvamuusika jaoks. Tantsuks mängivad Erik Nisu (akordion), Gloria Kadarpik (viiul), Kaisa Kuslapuu (tinavile, torupill), Karl Madis Pennar (kitarr), Laura Kruusamäe (viiul) ja Lauri Kadalipp (cajon). Mängitakse 20. sajandi alguse küla- ja linnapidude tantsumuusikat Eestist ning võõrsilt.

Kõik rahvamuusikasõbrad on oodatud tantsuklubisse lustima. Soovitame enda heaolu tagamiseks kaasa võtta häid tuttavaid ja sõpru. Pilet 2 eurot; osalemine on tasuta pillimängijatele, lastele ja rahvarõivastes külastajatele.

Tartu tantsuklubi toimumisajad 2013. aastal kell 20.00–24.00 Tiigi seltsimajas (Tiigi 11, Tartu): 24. aprillil, 8. mail, 22. mail, 11. septembril, 25. septembril, 9. oktoobril, 23. oktoobril, 6. novembril, 20. novembril, 4. detsembril ja 18. detsembril.

Tartu tantsuklubi toimumist toetavad SA Tartu Kultuurkapital, Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapital, Eesti Kultuurkapitali Tartumaa ekspertgrupp ja Tartu Kultuuriaken.

Lisateave tel +372 5560 2102, e-post triinu.nutt@gmail.com

Comments are closed.