Kylauudis.ee

on kodanikualgatuse korras sündinud infoportaal, mis vahendab kodukandi uudiseid ja elulist infot inimeselt inimesele. Loe lähemalt!

ENFRDEESFILVVRO

Kaastööd ja kirjad
palume saata e-posti aadressil info@kylauudis.ee

Nädala mõte

"Pilk üle õla ja sammuga edasi."

Vaata nädala mõtete arhiivi!

Viimased uudised

Arhiiv

Sõbrad, toetajad

Rõuge valla elanike arv tõusis 19 inimese võrra

+192013. aasta 1. jaanuari seisuga elab Rõuge vallas 2253 inimest, mis on 19 elaniku võrra rohkem kui aasta tagasi.

Rõuge vallavanem Tiit Toots on kogu vallarahva nimel südamest tänulik kõikidele vanadele olijatele, uutele tulijatele ja värsketele
lapsevanematele.

“Tänan kõiki varasemaid ja uusi vallakodanikke, kes on valinud oma elukohaks Rõuge valla,” ütles Toots. “Meie elanike arvu tõus võrreldes 2012. aasta algusega näitab, et Rõuge on endiselt soositud elamiskoht. Omalt poolt jätkame kindlasti tööd selle nimel, et Rõuge vald oleks jätkuvalt inimestest hooliv ning hea elukeskkonnaga omavalitsus kauni looduse keskel.”

Vallal on hea meel tõdeda, et Rõuge valla on oma elukohaks valinud mitmed noored pered. Näiteks detsembris moodustasid enamiku uutest elanikest kuni 40aastased. Rõuge vallas sündis 2012. aastal 25 last, mis on viie võrra rohkem kui 2011. aastal. Vallaelanike juurde saamiseks korraldas vald sarnaselt paljude teiste omavalitsustega aasta lõpus vallakodanikuks registreerimise kampaania.

http://www.facebook.com/rougevald
http://www.rauge.ee

Comments are closed.