Kylauudis.ee

on kodanikualgatuse korras sündinud infoportaal, mis vahendab kodukandi uudiseid ja elulist infot inimeselt inimesele. Loe lähemalt!

ENFRDEESFILVVRO

Kaastööd ja kirjad
palume saata e-posti aadressil info@kylauudis.ee

Nädala mõte

"Pilk üle õla ja sammuga edasi."

Vaata nädala mõtete arhiivi!

Viimased uudised

Arhiiv

Sõbrad, toetajad

Sindi seltsimajas toimub täna Pärnumaa laste laulupäev

Täna, 3. aprillil kell 17 toimub Sindi seltsimajas Pärnumaa I laste laulupäev “Kuldmikrofon”, millel osalevad 3-7aastased eelkooliealised lapsed erinevatest Pärnumaa paikadest.

Osalema oodatakse kokku 37 laululast. Kontserdil valitakse välja kõige tublim laulja, kes pälvib tiitli “Tuleviku laulja”. Tiitliga käib kaasas Kuldmikrofoni karikas. Lapsi kuulavad ja hindavad laulupedagoogid Toomas Voll ja Ene Oltre.

Laulupäeva raames on avatud ka kaks õpituba. Ühes saavad lapsed Margrit Kitse juhendamisel selgeks uue laulu “Musituul”, mille autoriks on M. Kits. Pole unustatud ka laulupedagooge, sest teises õpitoas saavad õpetajad õppida laulusaadet väikesel kandlel, juhendajaks Reine Niin. Pärnumaa I laste laualupäeva “Kuldmikrofon” korraldajad peavad oluliseks iga lapse esinemist ning nende sooviks on toetada laste huvi laulmise vastu. Samuti peetakse väga oluliseks õpetaja töö väärtustamist.

Pärnumaa I laste laulupäeva korraldamist toetavad Eesti Kultuurkapitali Pärnumaa ekspertgrupp; Sindi linnavalitsus; MTÜ Sindi Teatriselts; MTÜ ModeRato; Haridus- ja Teadusministeerium.

Lisainfo: Margit Kits: margritkits@gmail.com, tel 5052 964

Viktor Kaarneem

Comments are closed.