Kylauudis.ee

on kodanikualgatuse korras sündinud infoportaal, mis vahendab kodukandi uudiseid ja elulist infot inimeselt inimesele. Loe lähemalt!

ENFRDEESFILVVRO

Kaastööd ja kirjad
palume saata e-posti aadressil info@kylauudis.ee

Nädala mõte

"Pilk üle õla ja sammuga edasi."

Vaata nädala mõtete arhiivi!

Viimased uudised

Arhiiv

Sõbrad, toetajad

veebruar 2011
E T K N R L P
« jaan   märts »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28  

Hirmus õnnetus Haapsalus – väikelastekodu tulekahjus hukkus kümme last

Täna pärastlõunal süttinud Haapsalu väikelastekodu tulekahjus on päästeameti andmetel hukkunud kümme last.

Lääne-Eesti päästekeskuse pressiesindaja Viktor Saaremets ütles ERR-i uudisteportaalile, et päästekeskus sai põlengust teate kell 14.30. Päästjate kohale jõudes põles puidust hoone lahtise leegiga. Päästjad tõid põlevast majast välja kümme hukkunut, ülejäänud hoones olnud inimesed evakueeriti. Saaremetsa sõnul toimetati haiglasse 10 last ja üks täiskasvanu. Kokku oli hoones 37 last ja 9 täiskasvanut.

Tulekahju saadi kontrolli alla kell 16.24, järelkustutustööd jätkuvad. Haapsalu aselinnapea Peeter Vikman ütles ERR-i uudisteportaalile, et evakueeritud lapsed on paigutatud lähedal asuvasse noortekodusse ning kaks sai varjupaiga Haapsalu sanatoorses internaatkoolis. Vikmani sõnul toimetati üheksast täiskasvanust kaks haiglasse. “Nende tervis ohus ei ole,” ütles aselinnapea.

Praegu toimub Haapsalu linnavõimude kriisikoosolek, kus osalevad maavanem, sotsiaalosakona juhataja, aselinnapea, politsei ja päästeameti esindajad ning peagi langetatakse otsus edasiseks tegevuseks.

Põlengu asjaolud on selgitamisel.

Comments are closed.