Kylauudis.ee

on kodanikualgatuse korras sündinud infoportaal, mis vahendab kodukandi uudiseid ja elulist infot inimeselt inimesele. Loe lähemalt!

ENFRDEESFILVVRO

Kaastööd ja kirjad
palume saata e-posti aadressil info@kylauudis.ee

Nädala mõte

"Pilk üle õla ja sammuga edasi."

Vaata nädala mõtete arhiivi!

Viimased uudised

Arhiiv

Sõbrad, toetajad

Võrru Laane tänavale rajati kodanikualgatusel uisuväljak

Ettevõtlikud kodanikud rajasid Võrru Laane tänava spordimängude platsile uisuväljaku, kuhu kutsutakse kõiki huvilisi talverõõme nautima iga päev kell 10–20.

Suurema lumesaju korral võib 36×16 meetri suuruse platsi puhastamine võtta aega, ning nendel päevadel oodatakse uisutajaid alates kella 12st. Aktiivsetel linnakodanikel aitasid uisuväljakut rajada Päästeamet, Võru Soojus, Võru Vesi ja Võru Kinnisvara.

Infot uisuväljaku olukorra kohta saab küsida telefonil 58451759. Samuti on oodatud kõik vabatahtlikud, kes oleksid nõus uisuväljaku hooldamisel abistama.

Allikas: Võru linnavalitsus

1 comment to Võrru Laane tänavale rajati kodanikualgatusel uisuväljak

  • suvorovlane

    Kohalikud võiks rääkida, mis on saanud Laane 10 hoonest? Kaitseväe Maaväe Kuperjanovi ÜJP-i laatsaret koliti sealt välja. Kas seal all korrusel majutatakse ikka veel kaitseväelasi? VÕi mis eesmärk sellel hoonel üldse enam on? Miks seda hoonet ümbritsev maa on senini kirjas riigikaitsemaana? Kas seal on näha mingit liikumist: kaitseväevärvides ja -numbritega sõidukid vms?